Sări la conţinut

Negocieri privind noua lege a salarizării, la Ministerul Muncii. Dragoș Pîslaru discută cu reprezentanții administrației publice

În timp ce mii de oameni au protestat în stradă, la Ministerul Muncii continuă negocierile cu sindicatele pe tema noii legi a salarizării. La discuțiile care au loc miercuri participă sindicatele din administrația publică locală, după manifestațiile organizate în Piața Victoriei.

Articol original:
Citeste aici

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Laivindur

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura